Rekordní rok 2016

Vloni byly automobily, na jejichž výrobě se podílíme, exportovány do celkem 66 zemí. Největší počet vozů do Německa, Velké Británie, Itálie, Španělska a Česka.

Zajímavými exotickými destinacemi bylo souostroví Nové Kaledonie, Francouzská Guayna, Martinique a Guadeloupe. Hlavními odbytišti jsou však tradičně evropské státy - od Islandu přes Norsko, celou Evropskou unii a Balkán, až po Kypr a Maltu ve Středozemním moři. Model Hyundai Tucson je také velmi populární i na Blízkém Východě, a proto mezi jeho významné odběratele patří Egypt, Saúdská Arábie nebo Kuvajt. Nejvzdálenější velkými trhy nošovického závodu pak jsou Austrálie, Mexiko nebo Jihoafrická republika.
 
Nejúspěšnějším modelem byl Tucson, nejprodávanější SUV značky Hyundai (68,8 % objemu výroby), dále model Hyundai i30 druhé generace (20,5 %), kompaktní MPV Hyundai ix20 (9,4 %). A dále Hyundai i30 třetí generace, jehož výroba začala až v polovině prosince (1,3 %).

Výrobní plán 2017 zůstává 350.000 vozidel jako v roce 2016. Postupně budou zařazeny tři nové karosářské verze modelu Hyundai i30 – na jaře kombík, v létě sporťák „N“ a ke konci roku fastback s výklopnou zádí. Zároveň bude ukončena výroba Hyundai ix20.